Reklamní sdělení
Prajzulka https://www.prajzulka.czZabývám se výrobou a prodejem drátovaných výrobku.
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Atelier 2 pivoňkyhttps://www.2pivonky.czkorálky, šperky, vitráže, dekorace, sklo, bižuterie, náušnice, náramky, obrazy, květiny,

Tak něco málo z historie.......

 

..... začala se psát 19.6.1996 kdy jsem si opatřil živnostenský list na zednictví, dlouhý roky s nic podstatného nedělo.

Makal jsem celý rok, pak jsem zaplatil daně a furt dokola, až v roce 2009 jsem se rozhodoval co dál, jak oživit podnikání a po nějaké době přemýšlení jsem se zakoukal do kamnařiny. Docela mě to zaujalo, že jsem do toho spadl po hlavě. Několik let jsem jezdil po školeních, až jsem měl hlavu jak pátrací balón. 

Zlom nastal 30.4.2012 kdy jsem si živnostenský list rozšířil o obor kamnářství a další oprávnění ( je jich hodně), hlavní ale byla kamnařina. V tu dobu jsem instaloval a obestavěl první krbovou vložku (byla teplovodní a do dnes je v provozu bez jakékoli reklamace). 

V roce 2015 jsem se nechal ukecat na práci v zahraničí, což byla veliká zkušenost. Postupně jsem pracoval v Německu, Belgii, Lucembursku, Francii a taky jsem se kouknul pracovně na exotický Guadaloupe. nikdy jsem toho nelitoval a vím že nebudu.

Pro návrat jsme se rozhodl na podzim 2017, dva a půl roku byla dlouhá doba........

Po návratu jsem okamžitě začal doplňovat znalosti v kamnařině, která se materíálově posunula o několik levlů výše, 

Hned jsem obnovil přerušenou spolupráci s velkoobchodním dodavatelem materiálů pro kanmáře firmou BANADOR. Dále se mě podařilo navázal úzkou spolupráci s českým výrobcem krbů FLAMEN, pro kterého jsem se stal na začátku roku 2018 certifikovaný servisní partner a prodejce!